Cumperi 3 | Plătești 2‎ ‎ ‎ Cel mai ieftin articol este gratuit

Cumperi 3 | Plătești 2‎ ‎ ‎ Cel mai ieftin articol este gratuit

Politică de retur în 365 zile - fără alte întrebări!
Transport 29,90 Lei - Gratuit peste 249,00 Lei-
Contactează-ne
warren-asher

Butoni în trei culori Chic

125,00 Lei
3 la preț de 2

Stoc epuizat

Dorești să fii notificat în momentul în care produsul va fi din nou pe stoc?

Scrie-ne e-mailul și numărul tău de telefon iar noi te vom notifica în momentul în care este din nou pe stoc!

  • Creați pentru a-ți reflecta atitudinea de câștigător
  • Design original și rafinat
  • Confortabili de purtat
Descriere

Rotunzi și eleganți, acești butoni te vor ajuta să-ți creezi un look trăsnet oriunde te duci. Designul lor superb și mecanismul de înaltă calitate sunt perfecte pentru un bărbat care nu face compromisuri. Se asortează cu o atitudine încrezătoare.

ID: 10824
Specificații
ID-ul produsului10824Vezi mai multe
Contract furnizor de produseVezi mai multe
GaranțieVezi mai multe
CuloriAuriuVezi mai multe
Nuanțe de culoareAuriu, OţelVezi mai multe
Finisaje de suprafațăLustruităVezi mai multe
Dimensiuni

1,5 cm în diametru

Vezi mai multe
Recenzii clienți
4.2(9 Recenzii clienți)

Cele mai noi

Frumoasa

Scris de Giorgiana 20.06.2023

Soțul meu i-a plăcut această pereche și a spus că sunt foarte elegante și abia aștept să le poarte. Arata foarte elegant, iar designul este perfect.
Tradus din🇮🇪

www.trendhim.ie

dacă

Scris de ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 07.02.2023

dacă
Tradus din🇬🇷

www.trendhim.gr

Andrew

Scris de Urbanczyk 20.12.2022

Am primit doar o bucată de butoni
Tradus din🇭🇺

www.trendhim.hu

Frumos și elegant

Scris de Lucie 30.12.2020

Frumos și elegant
Tradus din🇨🇿

www.trendhim.cz

Interesant

Scris de abigail 22.07.2020

Am cumpărat 13 butoni. Ambalajul a fost drăguț. Doar că nu înțeleg de ce ambalajele pentru fiecare butoni sunt diferite, în ceea ce privește dimensiunea și culoarea genții. Unele aveau mai multa protectie, puse in ziplock + mini geanta de panza. În timp ce unele au fost doar puse în punga de pânză. Mini genți de pânză au fost plasați în polymailer fără folie cu bule. Dar nu au existat defecte la articole, ceea ce este grozav.
Tradus din🇸🇬

www.trendhim.sg

Elegant, dar ...

Scris de Caterina 02.07.2020

Gemenii au ajuns intacti și foarte strălucitori, sunt frumoși, dar mă așteptam la o culoare ca în fotografie, în schimb acest efect între argint și aur se obține doar cu un contrast lumină / umbră. Pe scurt, mi-am imaginat că argintul este mai marcat și în schimb culorile sunt foarte similare. În orice caz, sunt foarte elegante, cu siguranță de purtat.
Tradus din🇮🇹

www.trendhim.it

Clasic și elegant

Scris de Sofie 17.11.2017

Rapid și bun serviciu și livrare
Tradus din🇸🇪

www.trendhim.se

Am găsit acest site foarte util

Scris de Nunzio 30.05.2017

În curând, ziua mult așteptată va fi realizată .. 10 iunie Mă căsătoresc .. Căutam ceva special pentru acea zi și norocul ma făcut să întâlnesc acest site .. Am primit cu punctualitate și mirare produsele achiziționate. Din acest motiv, aș dori să sugerez celor care, ca mine, caută ceva care face ca ziua aceea să se întoarcă la tine ... că puțină cheltuială mi-ai permis să primesc un produs unic și clasic. Mulțumesc. Nunzio
Tradus din🇮🇹

www.trendhim.it

șic

Scris de Dominik 01.09.2016

Noutățile cu maneci foarte frumoase, se disting cu adevărat, cu ochii deschiși
Tradus din🇦🇹

www.trendhim.at